לאיכות הסביבה ←

ייעוץ תרמי

מטרתו של הייעוץ התרמי הנו לאפשר לפרויקטים בתחום הנדל"ן ליהנות מיעילות אנרגטית רבה ככל הניתן – ולהוביל לצריכת חשמל מופחתת עד כמה שניתן של המבנה לאורך חייו.

עמידה בתקנים

לכל אורך הדרך, על יועץ תרמי לשמור על איזון בין הדרישות ההנדסיות לבין תפיסות התכנון של האדריכל ושל היזם, במטרה ליצור מערך פתרונות חיסכון באנרגיה אשר יהיה יעיל וחסכוני – ובתוך כך יאפשר לפרויקט לעמוד בתקנים הקבועים בתחום, כמו גם בתנאי הסף שמציבות יותר ויותר רשויות מקומיות לקבלת היתרי בנייה בשטחן.

ישנם מספר תקנים בהם על כל פרויקט לעמוד, חלקם מוגדרים כתקני חובה לבניית נדל"ן, וחלקם האחר הם תקני חובה בבנייה הירוקה בלבד. בין היתר, עוסקים התקנים במידת הבידוד התרמי של המבנה, בדרוג המבנה על פי צריכת האנרגיה ועוד.

כיצד הייעוץ מתבצע ובאילו כלים נעשה שימוש?

ייעוץ תרמי נשען בראש ובראשונה על ניסיון וידע מקצועי של היועץ, כפי שהיא בא לידי ביטוי בכל פרויקט ופרויקט בצורה שונה, המותאמת למאפייניו.

יועץ תרמי מקצועי מבית גרין לייט יעשה שימוש בסימולציות מתקדמות ותוכנות בתחום האוורור הפנימי והתאורה הפנימית, יבצע מידול ובדיקת המבנה בהתאם לתקנים הנדרשים ויצור דו"ח תרמי על בסיס דירוג אנרגטי של המבנה. הדו"ח יכלול את כל תוצרי הסימולציות – וחשוב מכך עבור היזם – את הדרכים השונות לחיסכון באנרגיה ואת הכלים שבעזרתם ניתן ליישמם.

ייעוץ מקצועי ומקיף – כולל פתרונות משלימים

אנו בגרין לייט מתמחים בראיית התמונה הרחבה – ומציעים מגוון של פתרונות שונים בתחום התרמי, ביניהם פתרונות לייצור אנרגיה במתחמים גדולים, להפחתת שימוש באנרגיה ממקורות מזהמים ולשילוב פתרונות פאסיביים להקטנת צריכת האנרגיה.

כמו כן, אנו מציעים ניהול יעיל ומשמעותי של מערכות צריכת האנרגיה, ניהול שמאפשר בקרה ושליטה על המערכות הצורכות או מייצרות אנרגיה. נמליץ על בידוד, הצללות, אוורור טבעי ומרובד, חימום וקירור רצפתיים, תאורה טבעית יעילה, פתרונות אגירת חום וקור ועוד.

אנו מציעים ליווי וייעוץ תרמי שוטף שיוביל לעמידה בתקנים ולשיפור המבנה בכל הנוגע לביצועים תרמיים. המומחים שלנו ילוו את שלבי הבנייה כדי לוודא שהפתרונות מתבצעים בפועל – ולצורך עמידה בכל התקנים, קבלת היתרי הבנייה וטופס אכלוס בסיום הפרויקט.