לאיכות הסביבה ←

 

הקמת מערכת לניהול איכות סביבה – ISO 14001

הקמת מערכת לניהול איכות סביבה – ISO 14001

גם כשמדובר על מפעלי תעשייה וגם כאשר מדובר על בניין משרדים חדיש, בין אם אנו דנים בארגון הפועל בתחומי ישראל ובין אם בתאגיד בין-לאומי, איכות הסביבה היא אחד המאפיינים שנוגעים לכולנו: חברות, מוסדות, תאגידים וגם אנשים פרטיים.

בהתאם לכך, הרגולטורים ברחבי העולם המערבי – ולאחרונה גם במדינות מתפתחות נוספות – מאמצים תקנים שנועדו לסייע לארגונים להקפיד על איכות הסביבה. יתרה מכך, המטרה הסופית היא להנחיל את חשיבות השמירה על איכות הסביבה ולהחדירה לתודעת הארגון כחלק אינטגרלי מפעילותו, כך שהארגון יוכל לשמור על מחויבותו להגנה על הסביבה גם לאורך זמן.

ISO 14001 – מגן גם על הסביבה וגם על הארגון שלך

ISO 14001 הנו תקן בין-לאומי, המעדכן את תקן ISO 14000 אשר קדם לו. מטרת מערכת לניהול איכות סביבה בתקן ISO 14001 נועדה לאפשר לארגון שלך לנטר ברציפות את ההשפעות של פעילותו על הסביבה, לזהות מפגעים סביבתיים המתרחשים בתוך זמן קצר ולנהל את האירועים על פי התקן המקובל.

במקרים כאלו, המערכת תאפשר לארגון שלך להימנע מנזקים מיותרים לסביבה שבכוחם להוביל לסנקציות רגולטוריות, לקנסות הולכים וגדלים, לתביעות משפטיות, לפגיעה במוניטין, לחרם צרכנים ועוד.

מודל מדויק שפועל לטובתך

זיהוי דרישות>> סקר סביבתי>>הכרת תהליכי העבודה של הארגון>> גיבוש נהלים לתהליכי עבודה>> הכנה למבדק התעדה>>מבדק חיצוני וקבלת ההסמכה

המערכת מעמידה לרשות ארגונים את היכולת:

• לזהות את ההשפעה הסביבתית שלהם ולנהל אותה

• לייעל ולשפר את התהליכים הקיימים, ולהוביל לחיסכון במשאבים.

• להציג את מחויבות הארגון להקפדה על איכות הסביבה, הן בטווח הזמן המיידי והן לטווח הארוך.

גרין לייט משרתת גופים וארגונים ומסייעת להם לעמוד בדרישות הרגולציה בהצלחה, הודות להבנה, ידע, ניסיון ויחס אישי ופרטני. אנשי המקצוע שלנו ישמחו לשמוע על הצרכים הספציפיים שלך – ולתכנן עבורך מערכת לניהול איכות סביבה שמותאמת בדיוק לצרכיך – ואשר תעניק לך את הפתרון הנכון ביותר.