לאיכות הסביבה ←

מודל פיזור מזהמים

כשמדובר על איכות הסביבה, הגישה הרגולטורית השתנתה לאורך העשורים האחרונים. במסגרת השינויים הללו, נדרשים ארגונים ברחבי העולם למודעות הולכת וגוברת לפיזור מזהמים לאטמוספירה כתוצאה מפעילותם – ולהשפעה שיש לכך על הסביבה בה כולנו חיים.

בשאיפה להקטנת ההשפעה הזו עד למינימום האפשרי, פרויקטים מסוימים העלולים לפלוט מזהמים זקוקים במסגרת הליכי הרישוי להערכת ההשפעה על הסביבה באמצעות שימוש במודלים מוסכמים לפיזור מזהמים

מודל מדויק שפועל לטובתך

המודלים קיימים כדי לנתח ולצפות את אופן פיזור המזהמים באוויר – ועקב כך לבצע צעדים מקדימים שיסייעו להגדרת הצעדים שיש לנקוט כדי להקטין את הזיהום ולעמוד בדרישות הרגולציה. במובן זה, בכוחו של מודל מדויק למנוע עיכובים, לחסוך עלויות נוספות או בלתי צפויות ואף במקרים מסוימים להוות את ההבדל בין הצלחתו של הפרויקט לבין כישלונו.

מודל פיזור מזהמים

סוגי מודלים לפיזור מזהמים

ישנם מודלים שונים, המתאימים לתנאים השונים שבהם מוקם הפרויקט, ולאופי הפעילות העתידי שצפוי לפלוט מזהמים לאוויר. כדי להשתמש מודלים אלו, זקוקים אנשי המקצוע להכשרה מקיפה ולהבנה של שלל מאפיינים על בורים.

המודלים שאנו עובדים עמם נועדו לחזות מגוון רחב של מצבים, על מנת לאפשר לנו לספק מענה מקיף ומקצועי לכל צרכי לקוחותינו. להלן פירוט אודות סוגי מודלים לפיזור מזהמים הקיימים: AERMOD- מודל גיאוסיני, steady state.  מודל CALPUFF- מודל נומרי לגראנגרי למצבי non steady state gaussian. מודל CAL3QHC- מודל גיאוסיני למצבי פיזור מזהמים ממקורות תחבורתיים

נשמח לעמוד לרשותך

אנו בגרין לייט נשמח להעמיד לרשותך את כל הידע והניסיון שצברנו וליצור עבורך מודל מדויק לפיזור מזהמים, שיסייע לך לקדם את הפרויקט שלך בנתיב המהיר והקצר ביותר. אנשי המקצוע שלנו עברו מגוון הכשרות לשימוש במודלים לפיזור מזהמים, ואנו מקפידים על שימוש בגרסאות העדכניות ביותר שלהם.