לאיכות הסביבה ←

סקר עמידה בדרישות רגולציה

עם התרבות תתי התחומים בתעשייה, בטכנולוגיה, במחקר ובתחומים רבים נוספים, הולכות ומתגבשות דרישות רגולטוריות מדויקות, אשר נועדו למנוע מראש את התקלות ואת ההפרעות שפעילות ספציפית זו או אחרת עשויה לגרום, הן לסביבה והן לאנשים שמשתתפים בפעילויות אלו – או באים במגע עם הארגון שלך ומושפעים ממנו.

כדאי לעמוד בדרישות הרגולציה

כתוצאה מכך, יותר ויותר פעילויות עסקיות, תעשייתיות, טכנולוגיות ואחרות נדרשות לעמוד בדרישות הנוגעות לאספקטים רבים של פעילותם – כאשר אי עמידה בדרישות אלו עשויה להתבטא בעיכובים רבים בתהליכי הקמת פרויקטים או בסנקציות חוקיות, פעולות משפטיות, הפסדים כספיים ובשלל נזקים נוספים לפרויקטים שכבר הוקמו.

עקב כך, נוהגים ארגונים רבים לבצע סקר עמידה בדרישות רגולציה שמתאים לאופי פעילותם ובכך להימנע מראש מתקלות, עיכובים ובזבוז של משאבים.

מגוון רחב של סקרי עמידה בדרישות רגולטוריות

סקרי קרינה

עריכת מבדקים וסקרי קרינה, כולל בדיקות קרינה בלתי מייננת מרשת החשמל (ELF), ייעוץ קרינה, חיזוי קרינה ובדיקות מיגון קרינה

סקרי איכות הסביבה

עריכת מבדקים וביקורות איכות סביבה לווידוא עמידה בתקנות חוק אוויר נקי, ביצוע סקר אנרגיה, סקר עמידה בדרישות רגולציה בתחום השפכים ופליטות לאטמוספירה, סקר רעלים וחומרים מסוכנים, סקרי פיזור מזהמים המבוססים על מודלים מתמטיים ועוד.

סקרי בטיחות

עריכת מבדקים, הדרכות וביקורות בטיחות כולל הכנת תיק מפעל / תיק שטח, סקר חומרים מסוכנים, סקר נהלי חירום ועוד.

אנשי המקצוע שלנו מתמחים בליווי מקצועי של חברות וארגונים מתחומי התעשייה, הבנייה, הטכנולוגיה, כמו גם של מוסדות חינוך ושל גופים נוספים אל מול הרגולטורים- נשמח לעמוד לשירותכם !