לאיכות הסביבה ←

ייעוץ קרינה

החשיפה לקרינה היא בלתי נמנעת, אנו מוקפים שנאים, קווי חשמל, אנטנות מסוגים שונים ולמעשה כמעט אין מבנים ציבוריים, מוסדות חינוכיים ואף בתים פרטיים אשר חפים מקרינה לגמרי. אמנם אין מחקרים אשר מוכיחים מעל צל של ספק כי קרינה ברמות נמוכות גורמת לתחלואה, אך בוודאי שחשיפה לקרינה גבוהה וממושכת יכולה לגרום לתחלואה, במיוחד בקרב ילדים.

הערכת הסיכונים של הקרינה

כדי להעריך אילו סיכונים יש בשל הקרינה, בין אם בטרם הבנייה ובין אם לאחריה, יש לקבל שירות ייעוץ קרינה מקיף ועל ידי בעלי מקצוע המתמחים בתחום. הייעוץ וההערכה מתבצעים על פי קביעות רגולטוריות בתחום הקרינה ועל פי המלצות משרדי הבריאות והגנת הסביבה ותווי התקן שהוצאו לתחום זה. הפוטנציאל לחשיפה קיים בכל מקום, במוסדות חינוך, בבתים פרטיים ובמבני ציבור והייעוץ והמיגון חשובים בראש ובראשונה כדי לשמור על הבריאות אך גם כדי להימנע מהעמדה לדין.

מתי יש צורך בייעוץ קרינה ומה עושים לאחריו?

שירותי ייעוץ קרינה הכרחיים כאשר קונים דירה או בית חדש, כאשר חברת החשמל או חברת סלולר מוסיפה מקור קרינה בסמוך למקומות מגורים, כשיש חימום תת רצפתי או כשמתכוונים להתקינו ובכל מקרה בו יש חשיפה לקרינה אלקטרומגנטית. לאחר הבדיקה יועץ הקרינה מספק תמונה מלאה של כל חלל וחדר במבנה ואת רמות הקרינה והחשיפה בהם. הייעוץ יכלול דרכי מיגון ואת עלותם, כאשר רצוי שכל אלו יתבצעו בשלבי בנייה ועוד טרם כניסת הקרינה למרחבים שבהם גרים או נמצאים אנשים באופן קבוע. כמו כן, היועץ יספק מסמך לדרכי מיגון אפקטיביות להתגוננות מפני הקרינה לטווח הרחוק.

אנו בגרין לייט מבצעים בדיקות חיזוי קרינה, ייעוץ מקיף ומיגון מלא מפני קרינה. אנו מזמינים אותך להצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים ונשמח לעמוד לרשותך!